Městská knihovna Čelákovice

DNNT - Díla nedostupná na trhu

plakát s nápovědou

NOVÁ SLUŽBA PRO ČTENÁŘE

Nenašli jste požadovanou knihu v knihovně, knihkupectví, v antikvariátu, ani v internetovém obchodě?

Pravděpodobně se může jednat o dílo nedostupné na trhu (ikona souboruDNNT), které vám nyní Městská knihovna Čelákovice umožňuje v digitalizované podobě zpřístupnit na základě smlouvy s Národní knihovnou ČR.

Tuto službu mohou zdarma využít všichni uživatelé knihovny s platnou registrací v Městské knihovně Čelákovice přímo ze svého počítače. Neregistrovaní čtenáři mají k dispozici pouze veřejná díla.

Pro využívání služby je nutné udělit knihovně ikona souboruSouhlas se zpracováním osobních údajů pro přístup k dílům nedostupným na trhu v Národní digitální knihovně a po potvrzení knihovny o Vaší předregistraci do služby ikona souborupostupujte podle toho návodu.

Vytvořeno 3.10.2022 7:53:10 | přečteno 58x | marvanova