Městská knihovna Čelákovice

Kontakty

Městská knihovna Čelákovice

Městská knihovna Čelákovice, příspěvková organizace

Na Hrádku 1092
250 88 Čelákovice

Na mapě: Mapy.czGoogle
Prezentace: ikona souboruKudy do knihovny

Tel.: 326991515, 326993664
Web: https://knihovna.celakovice.cz
E-mail: mestska@knihovna.celakovice.cz

Meziknihovní výpůjční služba (MVS): mvs@knihovna.celakovice.cz

Pracovníci knihovny

Naděžda Pickováředitelka
dětské oddělení,
kolektivní formy práce pro děti
Nadezda.Pickova@knihovna.celakovice.cz
mestska@knihovna.celakovice.cz
Lenka Herčíková
zástupkyně ředitelky
knihovní služby,
ekonomický úsek
Lenka.Hercikova@knihovna.celakovice.cz
mestska@knihovna.celakovice.cz
Helena Marvanovákatalogizace, správa technických zařízení,
knihovní služby

Helena.Marvanova@knihovna.celakovice.cz
mestska@knihovna.celakovice.cz

Ludmila Svobodová
katalogizace,
knihovní služby

Ludmila.Svobodova@knihovna.celakovice.cz
mestska@knihovna.celakovice.cz

Vendulka Daňkovskáoddělení dospělých
služby poboček, pobočka Sedlčánky

Vendulka.Dankovska@knihovna.celakovice.cz
mestska@knihovna.celakovice.cz

Zdenka Citriakováoddělení dospělých

Zdenka.Citriakova@knihovna.celakovice.cz
mestska@knihovna.celakovice.cz

Bc. Marta Vaňkovádětské oddělení,
kolektivní formy práce pro děti

Marta.Vankova@knihovna.celakovice.cz
mestska@knihovna.celakovice.cz

Jindřiška Kvasničkovádětské oddělení,
pobočka V Prokopě

Jindriska.Kvasnickova@knihovna.celakovice.cz
mestska@knihovna.celakovice.cz

Silvie Kopeckáúklid, pomocné práce
 -
Vytvořeno 16.9.2013 15:45:01 | přečteno 9262x | marvanova
 
load